myhealthystyle.pl

Myhealthystyle.pl – zdrowie, uroda, zakupy, moda

skaner wewnątrzustny
Zdrowie

Czym jest skaner wewnątrzustny?

Stosowanie skaneru wewnątrzustnego niesie za sobą mnóstwa korzyści. Nie tylko jest to innowacyjna metoda w dziedzinie diagnostyki, ale także ulepszenie formy komunikacji z pacjentem. Ten sprzęt zrewolucjonizował sektor stomatologii, m.in., dlatego że ukazuje obraz jamy ustnej nie tylko tobie, ale także pacjentowi, który może wszystko zobaczyć na ekranie monitora. Skaner w ciągu kilku sekund może pokazać, nawet kilka tysięcy kadrów, formując na ekranie monitora kolorowy obraz 3D z wnętrza ust. Skaner wewnątrzustny używany jest na przykład w diagnostyce implantologicznej, ortodontycznej i protetycznej. Dzięki skanowaniu wewnątrzustnemu z dużo większą precyzją możesz zanalizować stan uzębienia, lokalizować problemy i planować, prace protetyczne, aparaty ortodontyczne, to istna wirtualna fotografia, której analiza ułatwia pracę.

Co daje skaner wewnątrzustny?

Z pewnością nieraz miałeś do czynienia z pacjentami, którzy przy robieniu klasycznych wycisków, dostawali odruchu wymiotnego. Skaner wewnątrzustny likwiduje ten problem, raz na zawsze. Stosowanie mas wyciskowych, które nierzadko mają nieprzyjemny smak odchodzi do lamusa. Skan jest wygodny dla ciebie i dla pacjenta. Jest wygodny, dokładny i pełni rolę wycisku cyfrowego. Skany wewnątrzustne są zapisywane w formie specjalnych plików, a zatem możesz zrezygnować z odlewania modeli gipsowych. Kolejną zaletą skanera jest dbałość o środowisko naturalne. Nie używasz już tak ogromnej ilości gipsu do odlewania modeli szczęk, czy silikonowych mas wyciskowych.

Zalety skanera

Najważniejsze zalety, które posiada skaner wewnątrzustny to w szczególności:

  • Szybka praca -tradycyjny odlew szczęki trwa do 5 minut, a skan szczęki to tylko 30 sekund!
  • Wielka precyzja-dzięki skanerowi uzupełnienia protetyczne są wyjątkowo dokładne.
  • Daje gwarancję komfortu pacjentom z silnym odruchem wymiotnym.

Jeżeli jednak nadal nie jesteś do końca przekonany do zakupu skanera, możesz go wypożyczyć. Zrobisz to wchodząc na stronę https://cereclab.pl/wynajmij-skaner-wewnatrzustny, gdzie możesz zostawić do siebie dane, a na pewno ktoś się z tobą skontaktuje i omówi z tobą cały proces wypożyczenia skanera. Dodatkowo na stronie masz pełen opis możliwości skanera. CEREClab daje nie tylko możliwość wypożyczenia skanera, ale i szkolenia praktycznego z jego obsługi. Po pierwszym kwartale dajesz odpowiedź, czy chcesz dalej użytkować skaner na zasadach najmu, a może chcesz go zakupić? Jeżeli zadecydujesz, że chcesz zakupić sprzęt, CEREClab oferuje ci zakup skanera w dwóch opcjach: zamkniętej i otwartej. Ta pierwsza opcja- wiąże się z korzystaniem wyłącznie z usług CEREClab, jeśli chodzi o wykonywanie prac protetycznych. W drugim przypadku masz już pełną dowolność wykonawców. W obu sytuacjach dostajesz rabat i kompleksowe szkolenie. Jeśli chcesz przenieść swój gabinet w przyszłość- pomyśl nad wyposażeniem swego gabinetu w nowoczesny skaner wewnątrzustny. Naprawdę warto!