myhealthystyle.pl

Myhealthystyle.pl – zdrowie, uroda, zakupy, moda

prezent dla młodych rodziców
Zakupy

Cztery pomysły na prezent dla młodych rodziców

Twoi przyjaciele lub członkowie bliskiej rodziny spodziewają się dziecka? Ich radość z tego powodu z pewnością zwiększy praktyczny upominek. Co zatem kupić młodym rodzicom na prezent? Poniżej znajdziesz garść pomysłów.

Ekspres do mleka dla dzieci

Polecanym gadżetem, który z pewnością przyda się przyszłym rodzicom, jest ekspres do mleka dla dzieci, taki jak np. https://www.zdroweimarkowe.pl/product-pol-50-Ekspres-do-mleka-Beaba-Bibexpresso-2w1.html. Nowoczesny sprzęt typu 2 w 1 może działać zarówno jako ekspres przeznaczony do mleka, jak i jako podgrzewacz do słoików i butelek. To praktyczne urządzenie umożliwia błyskawiczne przygotowanie posiłku dla malca. Dobrej klasy model posiada wbudowane ustawienia temperatury, dzięki czemu możesz ustawić konkretną temperaturę zaledwie jednym przyciskiem. Zazwyczaj są to temperatury: pokojowa (ok. 22 stopnie Celsjusza) i ciała (ok. 37 stopni) w przypadku podgrzewania mleka, a także 70-90 stopni w przypadku słoiczków i butelek o różnej pojemności. Sprzęt ten znacząco ułatwi codzienne funkcjonowanie rodziców, zwłaszcza w środku nocy, gdy na wpół zaspani będą przygotowywać posiłek dla malucha.

Nawilżacz powietrza

Polecanym pomysłem na prezent jest też nawilżacz powietrza. To sprzęt o szerokim zastosowaniu, który szczególnie dobrze sprawdzi się w pokoju pociechy. Urządzenie pozwala utrzymać optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniu, co wpływa na spokojny i zdrowy sen malca. Zbyt suche powietrze może skutkować nawet podrażnieniami dróg oddechowych i skóry. Dobry nawilżacz poradzi sobie z tym problemem. Cechuje się bezgłośną pracą, co sprawia, że można go stosować nawet w nocy lub w porze, w której dziecko śpi.

Waga dla noworodków

Dobrym pomysłem prezentowym jest również waga. Regularne ważenie noworodka, a następnie niemowlęcia jest niezwykle istotne. Dzieci są ważone przez lekarza bądź pielęgniarkę podczas badań kontrolnych, jednakże te wizyty odbywają się tylko co pewien czas. Posiadanie własnej specjalnej wagi przeznaczonej do mierzenia masy najmłodszych dzieci pozwoli na domowe badanie malca każdego dnia. To urządzenie pozwoli rodzicom poczuć się bezpieczniej i da pewność, że w razie jakichkolwiek problemów związanych z masą dziecka będą mogli szybko zareagować, wybierając się do lekarza.

Praktyczny blender

Nowoczesny blender to podarunek, z którego ucieszy się każdy przyszły rodzic. Dzięki urządzeniu możliwe jest szybkie przygotowanie posiłków i deserków dla dziecka. Stosowanie tego sprzętu daje mamie czy tacie pewność, że przygotowuje dla swej pociechy to, co najlepsze. To jednak nie wszystko, bowiem sprzęt sprawdzi się nie tylko podczas przygotowywania jedzenia dla dziecka, ale skutecznie zmiksuje również owoce czy warzywa dla dorosłych.