myhealthystyle.pl

Myhealthystyle.pl – zdrowie, uroda, zakupy, moda

Lifestyle Moda Uroda Zakupy

Modne dresy

Wyznacznikiem mody dla wielu osób są reklamy oraz osoby medialne. Widzimy w telewizji, że kobiety ubrane są w konkretne sukienki czy garsonki, to automatycznie uznajemy, iż to w danym momencie jest modne. Chcemy wyglądać jak gwiazdy filmowe i często zapominamy o tym, że najważniejsze jest to, żebyśmy czuli się wygodnie. Nie każdy jest stworzony do chodzenia w obcisłych spodniach, sukienkach czy w butach na obcasie. Możemy nie mieć do tego predyspozycji bądź też po prostu preferujemy bardziej sportowy styl.

Modne dresy – jakie wybrać?

Jeżeli wiele czasu poświęcamy na aktywność fizyczną i chcemy dobrze wyglądać, to nie oznacza, że musimy zrezygnować z modnego wyglądu. Nawet w dresach można wyglądać dobrze, modnie i seksownie. Trzeba tylko dopasować je do swojej osoby i wiedzieć jakie aktualnie są modne dresy. Wybór jest ogromny, ponieważ już od dawna dresy przestały być utożsamiane z siedzeniem w domu na kanapie przed telewizorem. Dzisiaj kojarzą się one przede wszystkim z aktywnością fizyczną i dbaniem o siebie. Noszenie dresów jest więc teraz na czasie i mając je na sobie jesteśmy uważani za osoby, które dbają o swój wygląd.

Nie tylko po domu

W swojej garderobie zazwyczaj posiadamy przynajmniej jedną parę dresów. Przeważnie służą nam one w domu bądź korzystamy z nich w trakcie ćwiczeń na siłowni lub świeżym powietrzu. Warto jednak pomyśleć też o tym, żeby z dresów zrobić strój codzienny. Oczywiście nie będą to wtedy pierwsze lepsze dresy, które lata świetności mają za sobą. Aktualnie można znaleźć wiele wzorów dresów nadających się nie tylko do ćwiczeń, ale także do codziennego użytkowania. Projektanci ubrań nawet w tej dziedzinie wykazali się sporą kreatywnością i zwykły dres zmienili w modną rzecz, którą z dumą można nosić. Nawet spodnie dresowe połączone z odpowiednimi dodatkami mogą prezentować się rewelacyjnie i zwracać podziw innych osób. Warto poeksperymentować z tym ubiorem. Czasami efekt może nas zaskoczyć.

Czy w dresach wypada pójść do pracy?

Takie pytanie pewnie zadaje sobie wiele osób. Rzeczywiście nie jest to wskazane w firmach, w których obowiązuje dress code. Pracując w takim miejscu musimy pamiętać o odpowiednim ubiorze, którego wymaga od nas pracodawca. Jeżeli jednak pracujemy w miejscu, w którym nie mamy z góry narzuconego stylu ubierania się, to eleganckie i dobrze dobrane dresy nie stanowią problemu. Można przecież bardzo dobrze wyglądać w dresach. Ubiór sportowy jest nawet wskazany w wielu miejscach.
Dresy są wygodnym ubiorem uniwersalnym. Zawsze czujemy się w nich wygodnie. Spodnie dresowe towarzyszą nam praktycznie od zawsze. Zazwyczaj korzystamy z nich w zaciszu własnego domu. Nawet jeżeli tylko domownicy widzą nas w dresach, to dlaczego nie zainwestować w jakiś modny aktualnie krój? Jeżeli to zrobimy to zapewne jeszcze lepiej będziemy się czuć. W końcu nawet w zaciszu własnego domu można wyglądać modnie. Najwyższa więc pora pożegnać się ze swoimi starymi dresami i zainwestować w nowy egzemplarz, który nie tylko będzie wygodny, ale również będzie świetnie się prezentować. Z całą pewnością poprawi nam to samopoczucie.