myhealthystyle.pl

Myhealthystyle.pl – zdrowie, uroda, zakupy, moda

mężczyzna
Lifestyle

Co to jest Mensil i kiedy go przyjmować?

Problemy z zaburzeniami erekcji występują przeważnie u dojrzałych mężczyzn, chodź, zdarzają się sytuację, że ten problem dotyka też młodych mężczyzn. Problem z uzyskaniem erekcji lub jej utrzymaniem jest bardzo krępujący. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów leczniczych pozwalających na odbycie stosunku, jednym z nich jest Mensil. Warto po niego sięgnąć i cieszyć się pełnymi doznaniami. 

Kiedy sięgnąć po leki na potencje?

Często mężczyźni wstydzą się nawet przed swoją partnerką otworzyć i powiedzieć o swoich dolegliwościach. Problemy z erekcją to poważny problem, który nie wolno lekceważyć, lecz należy go wyleczyć. Mensil jest jednym z leków przeznaczonych do stosowania w przypadku problemu z wywołaniem lub utrzymaniem erekcji w czasie niezbędnym do odbycia stosunku płciowego. Warto pamiętać, że współżycie seksualne odgrywa ważną rolę w związku. Jeśli masz problemy związane ze sferą intymną koniecznie kup Mensil, który pomoże uzyskać Ci w pełni satysfakcjonujący stosunek.

Jak stosować Mensil?

Mensil jest lekiem dostępnym bez recepty i można go kupić w aptece. Występuje pod postacią tabletek i jest sprzedawany w opakowaniach, w których znajdują się 2 sztuki, 4 sztuki lub 8 sztuk. Tych tabletek się nie połyka jak większości, należy je pogryźć i rzuć. Warto pamiętać, że chcąc uzyskać wyczekiwany efekt, jest do tego potrzebna stymulacja seksualna. Preparat ma działanie obwodowe, gdzie po odpowiedniej stymulacji pomaga wywołać erekcję u pacjenta. Mensil należy przyjąć zaraz przed planowanym stosunkiem, ponieważ maksymalne stężenie leku w organizmie jest osiągane szybko po spożyciu. Chcąc uzyskać jeszcze szybszy wzwód, należy lek przyjmować na czczo. 

Kiedy nie należy przyjmować leku?

Zanim zaczniemy przyjmować Mensil, warto zapoznać się przeciwskazaniami. W tym celu najlepiej udać się do specjalisty lub dobrze zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. U osób chorujących na zaburzenia wątroby i nerek, maksymalna zalecana dawka wynosi 1 tabletka na dzień. Nie wolno zażywać większej dawki, ponieważ nie ma to żadnego wpływu na erekcję. Warto tego pilnować, gdyż u pacjentów, którzy zażyli więcej tabletek mensil pojawiły się bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia oraz uczucie zatkanego nosa. Nie powinno się leku mieszać z alkoholem, może on ograniczyć działanie tabletek, a tym samym dalszy problem z uzyskaniem erekcji.