myhealthystyle.pl

Myhealthystyle.pl – zdrowie, uroda, zakupy, moda

modne koszule damskie
Zdrowie

Jak określić dobry rozmiar dla ubrań zamawianych przez Internet?

Problem z ubraniami zamawianymi przez Internet jest taki, że bardzo często nie trafiasz z ich rozmiarem. Wiesz, że jesteś szczupła i drobna, dlatego spokojnie zmieściłabyś się w modne koszule damskie XS, ale tak na wszelki wypadek i dla większej wygody wybierasz rozmiar S. Oczekujesz, że dotrze do ciebie lekko za szeroka koszula, a gdy wyciągasz ją z opakowania, masz wrażenie, że musiała leżeć na dziale dziecięcym. Ciężko dobrać rozmiar, jeżeli nie widzi się ubrania na żywo. Nie jest to jednak sprawa niewykonalna, o ile tylko korzystasz z tabeli rozmiarów i zawsze je sprawdzasz.

Nawet jeśli w danym sklepie zawsze nosiłaś koszule i bluzki S bądź XS, może się okazać, że właśnie ta jedna jedyna koszulka, którą zamierasz kupić, ma niestandardową rozmiarówkę. Zawsze, ale to zawsze czytaj opisy produktów. Patrz też, czy konkretny rozmiar jest aby na pewno rozmiarem europejskim (zdarzają się też amerykańskie i chińskie). Niektóre sklepy same ułatwiają ci zakupy, bo w krótkich opisach produktów zawierają informacje o tym, czy są one o standardowym rozmiarze. W razie czego zalecają, by wybrać modne koszule damskie o rozmiar większy lub mniejszy. Na takie informacje zawsze zwracaj uwagę. Nie chcesz przecież kupić czegoś, w co potem w ogóle się nie zmieścisz.

Zakupy online każdorazowo będą bardziej efektywne, jeżeli zaczniesz zapoznawać się z opiniami i recenzjami innych klientek. Czytaj ich wpisy pozostawione przy konkretnych produktach. Może to właśnie z nich dowiesz się, jaki rzeczywiście rozmiar ma konkretna koszula czy bluzka.

eluno.pl